YATIRIM SEÇENEKLERİ

Büyük yatırım fırsatları arayanlar İstanbul’un sanayi bölgelerindeki araştırmalarını sürdürürken satılık daire istanbul ilanları geçtiğimiz yıl hayli hareketliydi. Bu doğrultuda İstanbul’da 160’ın üzerinde satılık fabrika yeni işletmecileri ile tanışmaya hazır. Bu fabrikalar en çok oto yedek parça üretimi boya çelik imalatı ve yiyecek sektörü üzerinde hizmet veren fabrikalar. Pek çoğu da içerisindeki malzeme ve makinelerle birlikte satışa sunulduğundan alıcıların işini kolaylaştırıyor. Bu fabrikalar özellikle İstanbul’un Tuzla, Ümraniye, Hadımköy, Çatalca, Esenyurt, Büyükçekmece ve Küçükçekmece bölgelerinde bulunmakta.

Tercihiniz fabrika kadar büyük bir yatırım değil de kiralık daire İstanbul yönünde ise yeni yapılan markalı konutların bu tercihlerinize yönelik dükkanlar üzerinde yükseldiğini belirtmeliyiz. Ayrıca yatırım ve emlak uzmanlarının birleştiği konu önümüzdeki yılda da en karlı yatırımların bu tür dükkanlar üzerinde olacağı düşüncesi… Dükkan fiyatlarına göz attığımız zaman her güce her bütçeye yönelik bir tabloda seyreden çeşitli fiyatların olduğunu görmekteyiz. Böyle projelerde Güneşli Beylikdüzü Kağıthane Kartal Esenyurt favori mekanlar.

İşyeri yatırımlarının dışında gayrimenkul satışlarının vazgeçilmezi elbette ki satılık evlerdir. Hem de ekonomik açıdan değerlendirildiği zaman evler bir iş yerine nazaran her zaman daha risksiz yatırımlardır. Bu yüzden satılık arsa İstanbul ilanlarının önümüzdeki yılda da gündemde kalacağı emlak piyasasının beklentileri arasında. Hem de İstanbul’un çeşitli yerlerinde yükselen envai çeşit lüks projeyi ve ödeme kolaylıklarını da hesaba katarsak yapmanız gereken şey sadece evinizi seçmek.

Bir önceki yazımız olan Kamuyu Aydınlatma Platformu Tebliği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

WordPress veritabanı hatası: [Table './finansal_finans/wp_comments' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed]
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wp_comments.comment_ID FROM wp_comments WHERE ( comment_approved = '1' ) AND comment_post_ID = 1028 AND comment_parent = 0 ORDER BY wp_comments.comment_date_gmt ASC, wp_comments.comment_ID ASC

Comments are closed.